Sinu parim koostööpartner
foto-, elektroonika- ja arvutikaupade
hulgimüügi alal

15,1M

Käivet 2018 aastal

Nordic Digital AS aitab oma äripartnerite käivet ja kasumit tõsta ning kasvab ise koos nendega. Meie käive 2018. aastal oli 15,1 miljonit eurot.

100+

professionaalset töötajat

Ettevõttes on töötamas enam kui 100 professionaalset spetsialisti. Just nende inimeste kompetents tagab eduka koostöö Nordic Digital AS ja tema äripartnerite vahel.

27

aastat kogemusi

Nordic Digital AS loodi aastal 1992. Aastatepikkune kogemustepagas aitab meil alistada kõik väljakutsed ning püsida konkurentsis ka tulevikus.

1200+

ruutmeetrit

1200+ m² suurune kaasaegne kontori- ja laopind tagab sujuva kaupade liikumise ja kiired tarned kogu Baltikumi ulatuses.

5

esinduskauplust

Nordic Digital AS ettevõttele kuuluvad viis „Photopoint“ kaubamärgi all tuntud jaekauplust. Neist kauplustest kogutud väärtuslik tagasiside aitab täiustada hulgimüügi kaubavalikut ja pakkuda äripartneritele
kõige läbimõeldumaid lahendusi.

API

Rakendusliides

Turvaline API rakendusliides mis võimaldab meie partneritel liidestada Nordic Digital-i ladu oma süsteemidega. API dokumentatsioon asub siin: https://api.nordic-digital.com

Nordic Digital AS asutati aastal 1992. Tänaseks on meist saanud üks Eesti juhtivaid foto-, elektroonika- ja arvutikaupade hulgimüügiga tegelevaid ettevõtteid. Meie administratiiv- ning logistikakeskus Tartu linna külje all opereerib kokku 1200-l ruutmeetril ning ettevõttes töötab kokku üle saja oma ala parima asjatundja.

Nordic Digital AS koostööpartneriteks on nii väiksemad jaekauplused kui ka suured kauplusteketid. Ehk saaksime koos ka sinu äri kasvamisele kaasa aidata? Kui nii, siis võta meiega ühendust ja registreeru edasimüüjaks.

Edasimüüjana saad osa Nordic Digital AS mahukast ja pidevalt suurenevast tooteportfellist. Teenid kasumit hinnatud kaubamärkide ja kvaliteetsete toodete müügist. Täiendad enda kaubavalikut populaarsete fotokaamerate, fototarvikute, arvutitehnika, audio- ja videoseadmete, patareide ja isegi esmatarbekaupadega.

Toodete seas orienteerumisel, kauba väljapanekul ja kõige muu juures abistavad Sind Nordic Digital AS müügiesindajad ja -edendajad. Nii paned ettevõtte kasvama ja saad ise keskenduda uutele väljakutsetele.

Sõbraliku ja eduka koostöö nimel pingutades,
Sinu Nordic Digital AS.
Nordic Digital AS
Tööstuse tee 6, Tõrvandi, Tartumaa 61715
Reg. kood: 10240231
Avatud esmaspäevast reedeni 8:30-17:00
Telefon: +372 733 7700
Faks: +372 733 7729
E-mail: info@nordic-digital.ee
VAT ID: EE100024025